Włochy - długość tras narciarskich, trasy niebieskie, czerwone, czarne i suma

Region
Ilość tras
Trudność trasy
Typ wyciągu
Max n.p.m.
Znaleziono wszystkich: 57
Ośrodek narciarskiTrasy łatwe - niebieskie (km)Trasy średnie - czerwone (km)Trasy trudne - czarne (km)Trasy - suma (km)
Adamello Ski 11,340,310,361,9
Alagna239615135
Alpe Cermis Cavalese 9,89,24,723,7
Alpe del Nevegal712423
Alpe di Siusi1840260
Alta Badia7052888
Alta Valtellina7012040230
Aprica3012850
Bardonecchia45505100
Bormio5,4252050,4
Cervino41989148
Civetta 3242680
Cortina d´Ampezzo554619120
Courmayeur27621099
FassaSki116-17
Fassatal81,212319,1223,3
Folgaria Lavarone Luserna 18,825,41,345,5
Folgarida Marilleva1917642
Funivie Pinzolo Spa520429
Gitschberg-Jochtal2020444
Klausberg313622
Kronplatz553229116
Limone Piemonte2250880
Livigno306520115
Macugnaga524231
Madonna di Campiglio3022860
Monte Bondone614122
Monterosa Ski449962
Ortler Skiarena9214656295
Paganella Ski1027138
Pfelders39113
Pila8521070
Plose Brixen2017845
Ponte di Legno Temu312520
Ratschings Jaufen322-25
Ravascletto Zoncolan1711-28
Rittner Horn103215
Rosskopf Sterzing211114
San Domenico331420
San Martino di Castrozza10331760
Santa Caterina Valfurva 227630
Schnalstal8111635
Schöneben12151037
Schöneben im Skiparadies Reschenpass405030120
Schwemmalm421-25
Sextner Dolomiten38431293
Ski Center Latemar932748
Skigebiet Reinswald39214
Speikboden3161135
Sulden17101340
Następne

Last update: October 2014
 
Polityka Prywatności